> Klasa na szóstkę

Klasa na szóstkę

Fundacja „Złotowianka” zaprosiła wszystkich uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych oraz ich wychowawców do udziału w konkursie KLASA NA SZÓSTKĘ

Cele konkursu:

1. Zachęcenie dzieci i młodzieży do zdobywania jak najlepszych wyników w nauce.
  2. Wspieranie wychowawców i rodziców w motywowaniu młodzieży szkolnej do nauki.
  3. Propagowanie wspólnych wyjazdów klasowych jako formy integracji grupy i ciekawej metody poznawania świata.

Termin pierwszej edycji konkursu ustalono na czas od września 2008 do czerwca 2009 r.

Klasa, której uczniowie otrzymają w roku szkolnym 2008/2009 najwięcej ocen bardzo dobrych i celujących pojedzie na kilkudniową BEZPŁATNĄ WYCIECZKĘ w Polsce lub za granicą, ufundowaną przez Fundację „Złotowianka”.

Klasa na 6 – wyjazd 2009