> Aktualności > Baw się i pomagaj ze Złotowianką!

Baw się i pomagaj ze Złotowianką!

W najbliższym czasie czeka na Państwa wiele wydarzeń, których nie możecie przegapić!

PCHLI TARG

To okazja wyjątkowa – za grosze można kupić coś nietypowego, oryginalnego, a jednocześnie wesprzeć podopiecznych fundacji Złotowanka.

Zapraszamy 21 maja a następnie w każdą pierwszą niedzielę miesiąca (4 czerwca, 2 lipca, 6 sierpnia, 3 września, 1 października) od godz. 10.00 do 14.00 na plac przy plebanii św. Rocha

ZLOT SAMOCHODÓW ZABYTKOWYCH I POŻARNICZYCH oraz DZIEŃ OTWARTYCH STRAŻNIC

sobota 10 czerwca w Złotowie przy hali targowej, od godz. 13.00

w programie:

• wystawa samochodów pożarniczych i zabytkowych
  • pokazy ratownictwa drogowego przez służby ratunkowe powiatu złotowskiego
  • PARADA SAMOCHODÓW – ul. Szpitalna, ul. Norwida, Aleja Piasta, Domańskiego, Chojnicka w kierunku Zakrzewa – godz. 15:30
  • zabawy dla dzieci (malowanie twarzy, bańki mydlane itp.)

Nie róbcie tego dnia obiadu! Przyjdźcie z dziećmi, kupcie frytki, kiełbasę z grilla, grochówkę, watę czy gofry i wspomóżcie podopiecznych fundacji Złotowianka!

ŚWIĘTOJANKI ZŁOTOWIANKI

Sobota 24 czerwca godz. 14.00 – 20.00 spotkamy się tradycyjnie na półwyspie Zamkowym przy promenadzie
W programie finał Konkursu Piosenki Osób  Niepełnosprawnych „O złotą alpakę” a także:

• poszukiwanie Złotego Kwiatu Paproci
  • muzyczno-taneczna inscenizacja nocy świętojańskiej
  • puszczanie wianków
  • Świętojankowa Loteria Fantowa