> Aktualności > Kino Plenerowe już od 8 lipca.

Kino Plenerowe już od 8 lipca.

Fundacja Złotowianka- kino letnie

Fundacja Złotowianka dzięki głosom osób robiących zakupy w marketach Tesco w Złotowie i Jastrowiu uzyskała dofinansowanie na akcję pt. Letnie Kino plenerowe ze Złotowianką.

Pierwszy seans jaki będą mogły zobaczyć dzieci odbędzie się w sobotę 8 lipca o godzinie 17:00. Wyświetlony będzie film pt. „Kacper i Emma – najlepsi przyjaciele”. Oglądanie jest za darmo.

Projekcja odbędzie się w namiocie fundacji rozstawionym na polanie Półwyspu Rybackiego. Mile widziane własne kocyki 🙂

Będzie możliwość zakupienia waty cukrowej, napojów i popcornu..

O czym film?

Emma i Kacper poznają się w przedszkolu i od razu zaprzyjaźniają. Spędzają razem dużo czasu, bawią się maskotkami i uciekają do świata wyobraźni. Podczas wycieczki do remizy strażackiej, ginie ulubiony pluszak Emmy, pani Królik. Rozpoczynają się poszukiwania utraconej maskotki (źrodło: filmweb).

Na kolejne seanse zapraszamy:

8 lipca, godz. 22:00 KOMEDIA

22 lipca, godz. 22:00 – DRAMAT

29 lipca, godz. 22:00- THRILLER

Czekamy na Was w każdą sobotę lipca!