> Aktualności > Konkurs Piosenki dla Osób Niepełnosprawnych

Konkurs Piosenki dla Osób Niepełnosprawnych

Fundacja Złotowianka- konkurs o złotą Alpakę

Jeśli lubisz śpiewać, muzyka gra Ci w duszy, to ten konkurs jest dla Ciebie!

W Konkursie mogą wziąć udział osoby niepełnosprawne w wieku od 10 lat, których pasją jest śpiew.

Konkurs zostanie przeprowadzony:
a) w dwóch kategoriach wiekowych:
I kategoria – od 10 do 16 lat
II kategoria – od 16 lat
b) w dwóch etapach:
ETAP I – nadsyłanie zgłoszeń (do 30 kwietnia 2017 r.) i wybór finalistów
ETAP II – Finał Konkursu, w czasie imprezy organizowanej przez Fundację Złotowianka „Świętojanki Złotowianki” – 24 czerwca 2017 roku, Złotów, półwysep Rybacki

Zgłoszenia powinny być przesłane na adres Fundacji Złotowianka do końca kwietnia 2017.

Jury Konkursu oceniać będzie:
a) walory głosowe, muzykalność oraz techniczne umiejętności operowania głosem
b) interpretację i ogólny wyraz artystyczny.

Nagrody

• za zajęcie pierwszego miejsca w każdej z grup wiekowych – dyplom, statuetka Złotej Alpaki i nagroda o wartości m.in. 300 zł
  • za zajęcie drugiego miejsca w każdej z grup wiekowych – dyplom i nagroda o wartości m.in. 200 zł
  • za zajęcie trzeciego miejsca w każdej z grup wiekowych – dyplom i nagroda o wartości m.in. 100 zł.

Poniżej zamieszczamy regulamin konkursu oraz niezbędne załączniki. Czekamy na Wasze zgłoszenia, powodzenia!

Regulamin konkursu piosenki dla niepełnosprawnych
Oświadczenie-prawnego-opiekuna
Karta-zgłoszeniowa