> Aktualności > Może ulotkę?

Może ulotkę?

W tym roku również możecie składać zamówienia na ulotki, do Waszej dyspozycji oddajemy 3 wzory.

Drodzy Podopieczni,

W tym roku również możecie składać zamówienia na ulotki, za pośrednictwem naszej Fundacji!
Do Waszej dyspozycji oddajemy trzy różne wzory do wyboru. Ulotki są zaprojektowane tak, by były czytelne i przyjemne dla oka darczyńcy. Różnią się stroną pierwszą, druga jest taka sama dla każdego wzoru. Ulotki wykonywane będą w formacie A5, będą kolorowe, papier – kreda 130 g. Poniżej zamieszczamy cennik oraz instrukcję zamawiania.

Cennik:

500 sztuk – 147,60 zł brutto

1000 sztuk – 170,97 zł brutto

Jak zamawiać?

Spośród 3 dostępnych wzorów wybierz ten, który najbardziej Ci odpowiada.

Pierwsza strona ulotki to miejsce, w którym możesz opowiedzieć o tym, kim jest Twoje dziecko, na co choruje, na co pragniesz zgromadzić środki finansowe. Napisz więc swój opis. Nie powinien zawierać więcej niż 70 słów. Na adres mailowy martynafundacjazlotowianka@gmail.com wyślij:

• wybrany numer ulotki
  • login swojego dziecka, który nadano mu w naszej fundacji, np. Jan Kowalski K/1
  • opis, który ma się znaleźć na pierwszej stronie
  • zdjęcie (uwaga: zdjęcie koniecznie w dużym formacie, dobrej jakości)
  • adres, na który mamy wysłać ulotki (przesyłka jest bezpłatna)

Dokonaj wpłaty na podane poniżej konto bankowe fundacji. Dopiero po odnotowaniu wpłaty wyślemy ulotki na wskazany przez Ciebie adres.

LESZCZYŃSCY s.c. Złotów
Spółdzielczy Bank Ludowy w Złotowie
06 8941 0006 0019 0118 2000 0010

w tytule wpisując imię i nazwisko podopiecznego