> Podopieczni > a > Adamczak Zuzanna A/9

Adamczak Zuzanna A/9

My rodzice, Zuzanny, trzynastoletniej dziewczynki prosimy o pomoc. Zuzia urodziła się
29.09.2003r. jako wcześniak (ważyła 1010g.). Rozpoznano u niej Mózgowe Porażenie Dziecięce.
Od tego czasu zmagamy się z wieloma chorobami Naszej córki. Ma ona wadę wzroku,
niedosłuch, niedowład kończyn górnych i dolnych, upośledzenie umysłowe oraz jak wykazały ostatnie
badania zanik prawej nerki a także dolichocolon czyli zwiększona ilość jelit przez co wymaga specjalnej
diety. Gdyby nie nasze starania i ciężka praca zespołów rehabilitacyjnych oraz pomocy ludzi, Zuzanna by
nie chodziła. Przeszła w ostatnim czasie 2 operacje dzięki czemu może samodzielnie się poruszać.
W przypadku dzieci z Mózgowym Porażeniem Dziecięcym kluczową rolę odgrywa regularnie
prowadzona rehabilitacja, która jest bardzo kosztowna. W ciągu roku Zuzanna powinna brać udział w
conajmniej 4 turnusach, jednakże w związku z tym, że są one drogie (koszt jednego turnusu to około
5.000 zł.), nie możemy jej tego zagwarantować. Dodatkowo dochodzi rehabilitacja prowadzona przez
cały rok, za którą ponosimy koszty, bo nie jest ona refundowana.

Aktualnie córka chodzi do szkoły specjalnej. Przez dużą wadę wymowy ma problem z porozumiewaniem się z osobami w swoim otoczeniu. Niezbędna jest pomoc logopedy, za którą również sami musimy zapłacić.

Zuzia pomimo swojej choroby jest bardzo pogodną dziewczynką ,dzielnie walczy z przeciwnościami a my nieustannie prowadzimy zmagania, by córka mogła mieć rehabilitację i uczestniczyć w turnusach, jednak te wszystkie koszty przerastają nas.
W związku z tym, jeżeli Państwo chcieliby wesprzeć nasze dążenia, aby córka mogła poprawiać swoją sprawność fizyczną oraz aby Zuzia mogła jak najlepiej funkcjonować w życiu codziennym, serdecznie prosimy o pomoc.
Należymy do Fundacji i jakąkolwiek, nawet tę niewielką, wpłatę prosimy przekazywać na konto:
FUNDACJA ZŁOTOWIANKA
UL.WIDOKOWA 1
77-400 ZŁOTÓW
25 8944 0003 0002 7430 2000 0010 SBL ZAKRZEWO

W tytule: darowizna na rzecz ADAMCZAK ZUZANNA A/9
Za okazaną pomoc z głębi serca dziękujemy i gwarantujemy, że okazane dobro powraca.
Rodzice:
Agnieszka i Łukasz Adamczakowie