> Podopieczni > a > Adamczyk – Jasiński Kacper A/20

Adamczyk – Jasiński Kacper A/20

Miejsce zamieszkaniawojewództwo wielkopolskie,  Piła
Data urodzenia: 14.02.2011

Kacperek ma 7 lat. Chłopiec jest bardzo wesoły i radosny. U Kacperka zdiagnozowano autyzm.Rozwój psychoruchowy jest opóźniony. Kacperek nie mówi, wydaje nieartykułowane dźwięki. Chłopiec cały czas jest w ruchu, nie potrafi usiedzieć w jednym miejscu. Bardzo lubi jeździć po mieście komunikacją miejską. Fascynują go telefony komórkowe . Fundusze z fundacji są niezbędne do kontynuowania terapii prowadzonej w Centrum Diagnozy BBJ w Pile, na którą uczęszcza. Jednorazowy koszt terapii wynosi 70 zł. Kacperek uczęszcza do Niepublicznego Przedszkola Terapeutycznego „Tęczowa Kraina”. Średni koszt ponoszony za pobyt dziecka w przedszkolu to kwota ok. 340 zł. Pozyskane pieniądze bardzo nam pomogą w rehabilitacji Kacperka, co może zaowocować w przyszłości jego prawidłowym funkcjonowaniem i cieszeniem się z życia, tak, jak jego zdrowi rówieśnicy.