> Podopieczni > a > Adamczyk – Jasiński Kacper A/20

Zdjęcie przedstawia chłopca uśmiechniętego

Miejsce zamieszkania: województwo wielkopolskie, Piła
Data urodzenia: 14.02.2011

Kacper to bardzo wesoły i radosny chłopiec. Zdiagnozowano u Niego autyzm. Jego rozwój psychoruchowy jest opóźniony. Kacper nie mówi, wydaje nieartykułowane dźwięki. Chłopiec cały czas jest w ruchu, nie potrafi usiedzieć w jednym miejscu. Bardzo lubi jeździć po mieście komunikacją miejską. Fascynują go telefony komórkowe. Fundusze z fundacji są niezbędne do kontynuowania terapii prowadzonej w Centrum Diagnozy BBJ w Pile, na którą uczęszcza. Jednorazowy koszt terapii wynosi 70 zł. Pozyskane pieniądze bardzo nam pomogą w rehabilitacji Kacperka, co może zaowocować w przyszłości jego prawidłowym funkcjonowaniem i cieszeniem się z życia, tak, jak jego zdrowi rówieśnicy.

Cel szczegółowy: Adamczyk – Jasiński Kacper A/20

W tytule przelewu wpisać należy: Darowizna dla Adamczyk – Jasiński Kacper A/20