> Podopieczni > b > Borgul Izabela B/142

Borgul Izabela B/142

Zdjęcie przedstawia kobietę na wózku

Miejsce zamieszkania: województwo łódzkie, Wierzchlas
14.03.1984

Iza od urodzenia choruje na Mózgowe Porażenie Dziecięce. Głównym objawem choroby jest niedowład 4-kończynowy, przez który Iza nie jest w stanie samodzielnie poruszać się, wymaga ciągłej opieki rodziców.
Aby walczyć z chorobą niezbędna jest codzienna rehabilitacja, a także sprzęt ortopedyczny i rehabilitacyjny.
W tygodniu Iza uczęszcza do placówki dla osób niepełnosprawnych, jest pogodną pełną radości dziewczyną, która jak każdy ma marzenia. Największym marzeniem Izy jest prosta, błaha dla sprawnych ludzi rzecz: stanąć na własne nogi i postać przez chwilę, nawet przy drabince.
Codziennie z pasją ćwiczy pomimo ogromnego bólu spowodowanego zniekształceniami w stawach.
Aby móc spełnić swoje marzenie potrzebuje sprzętu rehabilitacyjnego.
Dlatego prosi o wsparcie w postaci 1% podatku.

Cel szczegółowy: Borgul Izabela B/142

W tytule przelewu wpisać należy: Darowizna dla Borgul Izabela B/142