> Podopieczni > g > Gast Franciszek G/79

Zdjęcie przedstawia chłopca uśmiechniętego

Miejsce zamieszkania: województwo wielkopolskie, Chodzież
09.09.2013

Franek urodził się jako drugie z bliźniąt w 35 tygodniu ciąży. Od 11 miesiąca życia nosi aparaty słuchowe z powodu niedosłuchu odbiorczego w stopniu średnim. Od tego czasu jest pod opieką Poradni Wad Słuchu i Mowy w Pile. Franek wymaga intensywnej terapii logopedycznej w celu lepszego rozumienia mowy i zwiększania uwagi słuchowej. Uczestniczy w indy­wi­du­al­nych zajęciach logopedycznych pro­wa­dzo­nych przez sur­do­lo­go­pedę oraz w zajęciach w Prywatnej Poradni Pedagogicznej w Poznaniu gdzie ma zajęcia z sur­do­lo­go­pedą, neu­ro­lo­go­pedą oraz z rehabilitantem. Fra­nek jest po trzech operacjach chirurgicznych, choruje również na astmę oskrzelową i jest alergikiem. Jest pogodnym i wesołym chłopcem. 1% Waszego podatku będzie przeznaczony właśnie na te zajęcia, na rozwój Franka i akcesoria niezbędne do aparatów.

Cel szczegółowy: Gast Franciszek G/79

W tytule przelewu wpisać należy: Darowizna dla Gast Franciszek G/79