> Podopieczni > m > Małyszek Gabriela M/121

Fundacja Złotowianka- podopieczna

Miejsce zamieszkania: województwo łódzkie, Ujazd
29.06.2011

Gabrysia urodziła się jako wcześniak i bardzo walczyła o życie walkę tą wygrała. Nasza córeczka choruje na MPD, i porażenie czterokończynowe spastyczne. Jest pod opieką neurologa i poradni okulistycznej. Gabrysia wymaga ciągłej rehabilitacji. Jest bardzo radosnym i kontaktowym dzieckiem i ma poważne schorzenia neurologiczne, do chwili obecnej dzięki intensywnej rehabilitacji jej stan ulega poprawie. Niestety koszty sprzętu rehabilitacyjnego i turnusów rehabilitacyjnych przekraczają nasze możliwości finansowe. Gabrysia zrobiła wiele ale potrzebuje pomocy. Jesteśmy przekonani i głęboko w to wierzymy że kiedyś samodzielnie usiądzie i zacznie chodzić. Już teraz w imieniu Gabrysi pragniemy wyrazić głęboką wdzięczność każdemu kto zdecydował się pomóc naszemu dziecku. Za każdy odruch serca i bezinteresowną pomoc serdecznie DZIĘKUJEMY.

Cel szczegółowy: Małyszek Gabriela M/121

W tytule przelewu wpisać należy: Darowizna dla Małyszek Gabriela M/121