> Aktualności > „Szansa–Rozwój–Niezależność”

„Szansa–Rozwój–Niezależność”

Zdjęcie przedstawia dwóch Panów na mobilerach

Ponad 492 tysiące złotych zdobyła fundacja Złotowianka na rozwój RaceRunning i inne zajęcia dla niepełnosprawnych.

Dzięki projektowi, jaki fundacja napisała do Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, do istniejących już sekcji RaceRunning w Złotowie i w Pile doszły sekcje w Wałczu i Poznaniu. Efekt jest taki, że dzięki projektowi 56 niepełnosprawnych ma darmowe zajęcia z RaceRunning, zajęcia na basenie, z fizjoterapeutą, z psychologiem i w ramach sekcji ogólnorozwojowej. Jak długo? Do końca tego roku.

To jak dotąd największy projekt, jaki fundacja realizowała i realizuje. Dostanie się do elitarnej grupy finalistów programu „Szansa–Rozwój–Niezależność” nie było łatwe.

Projekt jest finansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w ramach programu „Szansa–Rozwój–Niezależność”