> Aktualności > Upiecz ciasto i przynieś je na Świętojanki.

Upiecz ciasto i przynieś je na Świętojanki.

Zdjęcie przedstawia kawałek tortu na talerzu

W zamian otrzymasz paczkę ze środkami chemicznymi! Możesz też wziąć udział w konkursie na Mistrza Słodkich Wypieków!

24 czerwca na Półwyspie Rybackim w Złotowie odbędą się kolejne Świętojanki Fundacji Złotowianka.

Zapraszamy każdą panią i pana, którzy tworzą słodkie wypieki, by wymienili je z nami na paczki z mydłem, szamponem, płynem do mycia naczyń itp.

Paczkę taką otrzyma każdy, kto tego dnia przekaże nam placek. Ale to nie jedyna korzyść – w ten sposób wspomożecie Państwo podopiecznych fundacji, ciasto zostanie bowiem sprzedane gościom Świętojanek.

Wszystkie osoby, które chcą wziąć udział w tej charytatywnej wymianie prosimy o kontakt z biurem fundacji

tel. 519 723 793, 512 977 766 od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00.

Dodatkowo można wziąć udział w konkursie na MISTRZA SŁODKICH WYPIEKÓW. Wtedy oprócz paczki z chemią macie Państwo jeszcze szansę na nagrodę i ten zaszczytny tytuł.

Aby wziąć udział w konkursie należy:

1. wypełnić Formularz Zgłoszeniowy i przesłać go pocztą na adres:

Fundacja Złotowianka ul. Widokowa 1 77-

400 Złotów z dopiskiem: MISTRZ SŁODKICH WYPIEKÓW

lub emailem na adres:

angelika@leszczynscy.pl – w terminie do 15 CZERWCA 2017 r.

2. upiec min. 1 blachę ciasta (im więcej zgłoszonych do konkursu wypieków, tym większa szansa na

zwycięstwo) i przywieź je na finał konkursu – 24 czerwca 2017 roku na Półwysep Rybacki w Złotowie na godz. 13.30. Tego dnia jury oceni wypieki, wyłoni zwycięzcę i przyzna nagrodę, a następnie ciasta zostaną sprzedane gościom Świętojanek Złotowianki, czyli charytatywnej imprezy przygotowanej przez fundację Złotowianka. Regulamin konkursu i Formularz Zgłoszeniowy znajdą Państwo na FB fundacji Złotowianka oraz na portalu www.zlotowskie.pl

Więcej informacji – Angelika Leszczyńska, angelika@leszczynscy.pl, tel. 502 058 564

Załączniki:

Formularz Zgłoszeniowy (3)