> Aktualności > Zbierali na wyjazd do Danii

Zbierali na wyjazd do Danii

Zdjęcie przedstawia wolontariuszy pod szyldem Leroy Merlin

We wtorek 2 maja w Leroy Merlin w Bydgoszczy pakowali zakupy i kwestowali dla fundacyjnych “runerów”

Karina Buczek, Daria Jezierska, Kosma Kołodziej, Anna Krasińska, Natalia Leszczyńska, Patrycja Szlaga-Wódz, Łukasz Schaefler, Wiktoria Sójka, Olimpia Wódz i Zbyszek Żurbryj. Zbierali datki, przy okazji promując RaceRunning i fundację. Pozyskane niecałe 1000 złotych to mały kroczek na drodze do zebrania puli wymaganej do udziału naszej ekipy w zawodach w Kopenhadze, ale jest też drugi walor wyjazdu – promocja fundacji. Możliwość zaprezentowania rowerów race i działań fundacji na szerszym forum ma znaczenie ogromne.

Podziękowania dla całej ekipy, ale szczególne dla Kariny, która koordynowała wyjazd i Patrycji – uratowała nas w sytuacji, gdy wypadły osoby, które miały do Bydgoszczy jechać. Służyła nie tylko swoją pomocą, ale także autem – i to w ostatniej chwili, za co szacunek podwójny.

Dziękujemy!

fot. Kosma Kołodziej, Karina Buczek