> Pchli targ

Pchli targ

Pchli targ fundacji to inicjatywa bardzo lubiana przez mieszkańców Złotowa.

Morze maskotek, poza tym wazony, kufle do piwa, szklanki i świeczniki. I masa porcelanowych słoników, książki, puzzle, paski, torebki. Słowem – od wyboru do koloru. Można u nas znaleźć praktycznie wszystko.

Podczas Pchlego Targu otoczenie plebanii parafii pw. Św. Rocha tętni życiem. Większość sprzedawanych tam artykułów przekazują nam ludzie dobrego serca. My, sprzedajemy za niewielkie, symboliczne kwoty, które razem tworzą sumę o wielkim znaczeniu. Po pierwszym Pchlim Targu, odwiedzający nas złotowianie namawiali do cykliczności takich przedsięwzięć, dlatego też na tego typu inicjatywy zapraszać będziemy mieszkańców Złotowa co raz częście.

Jak zwykle przy okazji organizowanych przez fundację imprez cały dochód z Pchlego targu przeznaczony jest na zaspokojenie potrzeb naszych podopiecznych.