Nasza misją jest wspieranie osób chorych i niepełnosprawnych w pozyskiwaniu środków na leczenie i rehabilitację, w dążeniu do samodzielności i samorealizacji, w celu osiągnięcia przez nich dobrostanu fizycznego, psychicznego i społecznego. Naszym celem jest również dawanie możliwości rozwoju poprzez RaceRunning – sport dla osób z niepełnosprawnością.

> Aktualności > Charytatywny Turniej Koszykówki

Charytatywny Turniej Koszykówki

Fundacja Złotowianka- komunikat o meczu charytatywnym

Zgłoś się, zagraj i wesprzyj naszych podopiecznych!

Zapraszamy do udziału w charytatywnym turnieju piłki koszykowej. Turniej odbędzie się 28 września, a wziąć w nim udział mogą firmy z powiatu złotowskiego oraz pilskiego.

Pełnosprawni sportowcy pomóc mogą niepełnosprawnym!

Pełnosprawni sportowcy pomóc mogą niepełnosprawnym!

Zapisów dokonać można za pośrednictwem fanpage firmowego firmy Quad IT Global Solutions, bądź wysyłając je na adres mailowy : dgrzegorczy@guad.com