> Aktualności > Dwójka dla Złotowianki

Dwójka dla Złotowianki

Zdjęcie przedstawia grupę dzieci

Wolontariat w Szkole Podstawowej nr 2 im. A. Mickiewicza w Złotowie prężnie działa, wpierając Fundację Złotowianka. Przygotowania do Gwiazdkowego Rynku ruszy pełną parą

Poza udziałem w konkursie na najlepsze bożonarodzeniowe wypieki przygotowujemy się do otwarcia stoiska z ozdobami świątecznymi, wykonywanymi pod okiem pań Elżbiety Długołęckiej i Iwony Sadowskiej. Podczas gwiazdkowego rynku na rzecz fundacji sprzedawać będziemy także własnoręcznie przygotowane pierniczki. W czwartek 8 grudnia uczniowie klas 4 i 5 wraz paniami Anną Golą-Kleszcz i Iwoną Sadowską piekli i ozdabiali świąteczne wypieki. Zapach przyprawy korzennej roznosił się po całej szkole. Z niecierpliwością czekamy na gwiazdkowy rynek już 18 grudnia. Najserdeczniejsze podziękowania dla mam, dzielnie wspierających nas podczas kulinarnych podbojów: Karoliny Mindy, Eweliny Wielgi, Moniki Paziaczko i Izabeli Gemzy.