FaniMani

Nasza Fundacja współpracuje z serwisem FaniMani.pl, dzięki któremu osoby robiące zakupy przez Internet mogą pomagać wybranym organizacjom. W programie uczestniczy ponad 1700 wiodących sklepów internetowych, a kupowanie za pośrednictwem tego serwisu nie generuje dodatkowych kosztów! Robisz zakupy za taką samą cenę, a sklep przekazuje część z zysku na rzecz wybranej przez Ciebie organizacji.

Została przygotowana też specjalna wtyczka do Twojej przeglądarki, która przypomni Ci, że w danym sklepie online możesz przekazać darowiznę za pomocą tego rozwiązania.

FaniMani umożliwia przekazywanie wpłat nie tylko dla Fundacji, ale i na rzecz konkretnych Podopiecznych. Profil Fundacji Złotowianka wraz z poszczególnymi profilami naszych Podopiecznych znajdziesz tutaj.