> Aktualności > Mazurek ma WIELKĄ MOC!

Mazurek ma WIELKĄ MOC!

Zdjęcie przedstawia udekorowanego Mazurka

9355 zł, 1900 zł i 1428 lajków – to trzy najważniejsze liczby zakończonej w piątek o godz. 24.00 zabawy mazurkowej fundacji Złotowianka

9355 zł – tyle w sumie zaoferowali Państwo zapłacić za wszystkie licytowane mazurki. Jesteśmy w szoku!

1900 zł – za tak wysoką kwotę pracownicy Quad IT Global Solutions wylicytowali mazurka, którego sami wcześniej ozdobili. Jak napisali po zakończeniu licytacji: „uznaliśmy, że rywalizacja w licytacji jest fantastyczna, ale połączenie sił jeszcze lepsze! Dlatego chcemy wylicytować tego mazurka razem – całą brygadą! W kupie siła, a nas łączy coś więcej niż tylko wspólne miejsce pracy! My – specjaliści IT, zwykle słusznie jesteśmy postrzegani jako osoby niewystawiające nosa zza monitora, ale za to często staramy się wystawiać nasze serca”.

I trzecia liczba – 1428, to liczba Państwa głosów. W konkursie na największą ilość głosów internatów zwyciężył mazurek udekorowany przez dzieci z grupy Pszczółki z Przedszkola numer 2 w Złotowie. Serca podbił piankowy baranek – brawo!

Zwycięzcom obu konkurencji gratulujemy – nagrody, przygotowane przez fundację Złotowianka, dotrą do zwycięzców wkrótce.

Wszystkim Państwu, którzy wzięliście udział w naszej charytatywnej zabawie, z serca dziękujemy!

AL