> Aktualności > Oferta pracy

Oferta pracy

Fundacja Złotowianka-komunikat

Fundacja Złotowianka poszukuje kandydata/ki na stanowisko:

Fundraiser

Szukamy osoby, która chciałyby się zaangażować w przygotowanie i realizację planu rozwoju fundacji.

Zakres obowiązków:

Współtworzenie planu rozwoju fundacji oraz inicjowanie nowych działań

Budowanie trwałych relacji z darczyńcami

Działania fundraisingowe – różne sposoby i formy pozyskiwania środków niezbędnych do funkcjonowania fundacji

Współpraca z działem marketingu oraz działanie promocyjne.

Wymagania:

Łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz komunikatywność

Kreatywność, pomysłowość, rzetelność, terminowość, samodzielność, dokładność, staranność

dyspozycyjność

prawo jazdy kat B.

Mile widziane:

doświadczenie w pracy w organizacji pozarządowej.

Oferujemy:

pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się organizacji

możliwość realizacji autorskich, twórczych pomysłów

realny wpływ na rozwój organizacji

elastyczną formę zaangażowania (umowa o pracę w wymiarze pełnego etatu lub umowa cywilnoprawna – możliwe rozliczenie w oparciu o fakturę)

przyjazną atmosferę pracy

Podania o pracę wraz z CV prosimy przesyłać na adres angelika@fundacjazlotowianka.pl w terminie do 15 września 2020 roku