> Aktualności > Ostatni w tym roku

Ostatni w tym roku

Zdjęcie przedstawia przedających i kupujących na pchlim targu

Inny od reszty, bowiem największy i przeprowadzony w korytarzach szkolnych I LO w Złotowie

Zainteresowanie ostatnim w tym roku pchlim targiem Fundacji Złotowianka było bardzo duże. Pierwsi chętni, by wspomóc swoimi zakupami podopiecznych Fundacji Złotowianka, pojawili się na kilka chwil przed rozpoczęciem, ostatni wyszli tuż przed 14.00. Wracali do domów z ceramiką Lubiany, bibelotami, książkami, zabawkami i mnóstwem innych przedmiotów.

Bardzo Państwu za to dziękujemy. Dziękujemy także dyrektor I LO w Złotowie za użyczenie szkolnych korytarzy.

Dochód z tego wydarzenia zostanie przeznaczony na zakup protezy dla Wiktorii, leczenie Sandry oraz wsparcie innych podopiecznych fundacji.

1. Leszczyńska, fot. Karol Potapowicz

Specjalne podziękowania kierujemy do wolontariuszy, którzy pomogli przy organizacji pchlego targu:

Magda Buszke

Renata Grochowska