> Aktualności > Pobiegnij z nami

Pobiegnij z nami

Zdjęcie przedstawia dwie alpaki

POBIEGNIJ Z NAMI!
Jedna rundka wokół promenady to raptem 4 kilometry. Za dużo? Możesz przebiec z nami ile chcesz – 200 m, 500 m – tyle, ile uznasz za stosowne.
Fundacja Złotowianka i Przyjaciele zapraszają na trening (marszobieg) integracyjny wokół Jeziora Miejskiego w Złotowie.
Kiedy? W sobotę 22 kwietnia o godz. 15.00.
Rozpoczniemy na Półwyspie Rybackim (obok siłowni zewnętrznej). Po krótkiej rozgrzewce wszyscy uczestnicy, razem z pacjentami Zabajki 2, pokonają wspólnie 1 okrążenie promenadą.
Zachęcamy do udziału wszystkich: dzieci, dorosłych, osoby starsze, biegaczy, spacerowiczów, osoby z niepełnosprawnością, wózkowiczów i nie tylko.
Na biegaczy czekać będzie herbata, kawałek ciasta i koszulka.
Gościem specjalnym na treningu będzie… alpaka Złotowianka!
Trening poprzedza udział drużyny Złotowianka i Przyjaciele w biegu Wings For Life, który odbędzie się 7 maja w Poznaniu.
Zapraszamy!