> Podopieczni > a > Ambroży Mateusz A/50

Zdjęcie przedstawia uśmiechniętego chłopca

Miejsce zamieszkania: województwo świętokrzyskie, Osiek
20.01.2018

Mateuszek jest bardzo wesołym i radosnym chłopcem. Zdiagnozowano u Niego autyzm. Jego rozwój psychoruchowy jest opóźniony ma on problemy z napięciem mięśniowym przez co cały czas chodzi na palcach oraz ma dużą wybiórczość pokarmową.Mateuszek ma bardzo duże problemy z porozumiewaniem się z innymi ludźmi. Zachowania trudne dodatkowo utrudniają mu nabywanie i przyswajanie nowych umiejętności.Od września chodzi do przedszkola,uczęszcza na zajęcia wczesnego wspomagania oraz chodzi na różnego rodzaju zajęcia z pedagogiem, logopedą oraz fizjoterapeutą . Fundusze z fundacji są niezbędne do kontynuowania zajęć na ,które uczęszcza. Pozyskane pieniądze bardzo nam pomogą w rehabilitacji Mateuszka co może zaowocować w przyszłości jego prawidłowym funkcjonowaniem i cieszeniem się z życia, tak, jak jego zdrowi rówieśnicy.
Wesprzyj jeśli możesz. Z góry wszystkim którzy chcą pomóc bardzo dziękujemy.

Cel szczegółowy: Ambroży Mateusz A/50

W tytule przelewu wpisać należy: Darowizna dla Ambroży Mateusz A/50