Nasza misją jest wspieranie osób chorych i niepełnosprawnych w pozyskiwaniu środków na leczenie i rehabilitację, w dążeniu do samodzielności i samorealizacji, w celu osiągnięcia przez nich dobrostanu fizycznego, psychicznego i społecznego. Naszym celem jest również dawanie możliwości rozwoju poprzez RaceRunning – sport dla osób z niepełnosprawnością.

> Podopieczni > a > Ansel Mikołaj A/32

Ansel Mikołaj A/32

Fundacja Złotowianka- podopieczny

Miejsce zamieszkania: województwo pomorskie, Ustka
17.02.2011

U Mikołaja zdiagnozowano autyzm wczesnodziecięcy w wieku 5 lat. Wymaga intensywnej terapii w zakresie : komunikacji werbalnej wspomaganej komunikacją alternatywną- protezą mowy “MÓWIK”. Jest dzieckiem pogodnym i czułym. Pragnie kontaktów z rówieśnikami jednak nie potrafi nawiązać relacji. Osamotniony w grupie rówieśników. Poczucie bezpieczeństwa i relacje międzyludzkie zapewniają rodzice oraz babcia.