> Podopieczni > a > Anyszka Jakub A/3

Anyszka Jakub A/3

Zdjęcie przedstawia chłopca w niebieskiej bluzie

Miejsce zamieszkania: województwo wielkopolska , Poznań
Data urodzenia: 05.02.2010

Kuba choruje na dziecięce porażenie mózgowe. Głównym objawem jego choroby jest wzmożone napięcie mięśniowe przez które nadal nie chodzi. Aby walczyć z chorobą niezbędna jest przede wszystkim codzienna rehabilitacja, ale również sprzęt ortopedyczny i rehabilitacyjny, czasami zabiegi ortopedyczne. W tygodniu Kuba uczęszcza także na zajęcia wspomagające rehabilitację (hipoterapię, zajęcia Watsu i biofeedback), kilka razy w roku wysyłamy też syna na turnusy rehabilitacyjne. Wymaga to wiele wysiłku, czasu, a także nakładów finansowych. Mimo to Kuba codziennie dzielnie walczy o swoją samodzielność i lepszą przyszłość. Jeździ już sam na specjalnym rowerze i chodzi o kulach!

Cel szczegółowy: Anyszka Jakub A/3

W tytule przelewu wpisać należy: Darowizna dla Anyszka Jakub A/3