> Podopieczni > b > Banach Miłosz B/32

Banach Miłosz B/32

Zjęcie przedstawia chłopca uśmiechniętego na wózku

Miejsce zamieszkania: województwo zachodniopomorskie, Nowogard
Data urodzenia: 05.09.2004

Miłosz urodził się w 33 tyg. ciąży z wagą 2 kg., z cechami wcześniactwa. Na skutek wielu powikłań został przeniesiony na oddział intensywnej terapii. Po trzech tygodniach został wypisany z oddziału, i skierowany na wizyty u wielu specjalistów. Niestety….żaden z odwiedzanych lekarzy nie zwrócił uwagi na jakieś odstępstwa od rozwoju psychoruchowego Miłoszka. Dopiero w 8 miesiącu życia(już po szczepieniach)stwierdzono opóźnienie psychoruchowe. Od tego momentu zaczęło się szukanie specjalistów rehabilitacji, oraz ośrodków zajmujących się wczesnym wspomaganiem rozwoju. I tak w 1 roku życia postawiono diagnozę Mózgowe Porażenie Dziecięce. Od tego czasu Miłosz jest stale rehabilitowany, leczony botuliną, przeszedł operację trzypoziomowego podcięcia ścięgien kończyn dolnych. Objęty jest specjalnym programem leczniczo-rehabilitacyjnym w formie dwutygodniowych turnusów w Ośrodku Rehabilitacji Dzieci Zabajka 2. Na co dzień uczęszcza do Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego, gdzie realizuje obowiązek szkolny. Jest wesołym i kochanym młodym mężczyzną potrzebującym pomocy.

Cel szczegółowy: Banach Miłosz B/32

W tytule przelewu wpisać należy: Darowizna dla Banach Miłosz B/32