> Podopieczni > c > Ciężka Maja C/46

Zdjęcie przedstawia uśmiechniętą dziewczynkę

Miejsce zamieszkania: województwo wielkopolskie, Piła
24.12.2004

CZERNIAK W OCZKU MOJEJ CÓRKI MAI BŁAGAM O POMOC …. Nowotwór , który chce odebrać mojemu dziecku marzenia i życie.

Maja, moja ukochana córka, druga z mojej trójki dzieci. Wesoła, pogodna, czekała na nadejście wakacji, odliczała dni do końca szkoły. Jak każde dziecko w jej wieku cieszyła się z wakacji. Mieliśmy plany, marzenia, które nagle legły w gruzach. Dnia 10.07.2017 r. w Klinice w Poznaniu po badaniach okulistycznych zapadł wyrok Enukleacja, czyli amputacja lewego oka. Córka z dnia na dzień zaczęła tracić wzrok. Pojawiła się w oku mała czarna plamka, niegroźnie wyglądająca, która okazała się guzem oka. Cały świat mi się zawalił. Moja Maja ma guza, nie mogłam się z tym pogodzić i nadal myślę, że to zły sen. Dlaczego moje kochane dziecko a nie ja? Przecież całe życie jeszcze przed nią. Po rozpoznaniu i przekazaniu nam informacji przez lekarzy, którzy nie przygotowali dziecka na taką rozmowę tylko oznajmili na zimno, bez emocji jaki jest stan dziecka i jaka operacja ją czeka. Córka wpadła w szok, wybuchła płaczem, nie mogła tego zrozumieć, strasznie płakała a mi serce pękało z bezsilności. W 2015 r. moja mama zachorowała na nowotwór piersi, dużo cierpienia widziałam i teraz moje dziecko również to czeka. Dowiedziałam się, że jedyną nadzieją dla mojego dziecka jest możliwość leczenia w Klinice CHARITE w Berlinie. Niestety leczenie tam jest bardzo drogie i dla mnie jako matki samotnie wychowującej trójkę dzieci, koszt taki jest niewyobrażalny dlatego bez pomocy dobrych ludzi móc dać szansę mojej córeczce na normalne życie się nie obejdzie.

Dlatego zwracam się do Was ludzi, którzy uratowali już niejedno dziecko i którzy są mi tak potrzebni, by móc pomóc mojej Mai. Sama nie dam rady, bo cena, która padła w zamian za jej życie jest ogromna i trudno mi ją sobie wyobrazić. Ale jestem matką byłam z nią od jej pierwszego oddechu i wierzę, że dobrych serc są miliony i nie pozwolą cierpieć mojemu dziecku.

Błagam was o pomoc. by moje dziecko mogło cieszyć się życiem jak inne.

Cel szczegółowy: Ciężka Maja C/46

W tytule przelewu wpisać należy: Darowizna dla Ciężka Maja C/46