> Podopieczni > d > Daniel Małgorzata D/102

Zdjęcie przedstawia dziewczynkę uśmiechnięta

Miejsce zamieszkania: województwo małopolskie, Nowy Targ
17.10.1996

Nazywam się Gosia. Mam obustronny głęboki ubytek słuchu. Jestem słabowidząca. Choruję na Zespół Devica (NMOSD). Jest to bardzo rzadka choroba neurologiczna, która niszczy rdzeń kręgowy i nerwy wzrokowe. Każdy kolejny epizod zapalny pozostawia mi blizny i zniszczenia, które są nieodwracalne.
Odczuwam objawy, takie jak spięcia i skurcze mięśni, które są bardzo bolesne, osłabienie kończyn, zaburzenia równowagi, częste zmęczenie, zaburzenia czucia powierzchownego od C3.
Dając mi 1 procent podatku czy darowiznę , wesprzesz mnie. Dasz mi możliwość uczęszczać na rehabilitację i terapię fizyczną, która w moim przypadku jest bardzo ważna. Środki z tego podatku/darowizny przeznaczę na leki, na różnego rodzaju terapie, akupunkturę, neurorehabilitację, rehabilitację ogólnousprawniającą – to są rzeczy, które w moim przypadku są bardzo potrzebne i pomocne w walce z chorobą. Wesprzesz mnie we wszystkim, czego najbardziej potrzebuję. Dzięki Twojej pomocy, utrzymam sprawność fizyczną jak najdłużej!

Cel szczegółowy: Daniel Małgorzata D/102

W tytule przelewu wpisać należy: Darowizna dla Daniel Małgorzata D/102