> Podopieczni > h > Hebda Antonina H/35

09.08.2018

Witaj !
Mam na imię Antonina.
Przyszłam na świat 09.08.2018 r. w 28 tygodniu ciąży, ważąc zaledwie 1190g.
Urodziłam się w ciężkiej zamartwicy, której skutkiem był obustronny wylew 3 stopnia, w wyniku czego stwierdzono u mnie lewostronne porażenie mózgowe.
Dwa miesiące byłam pod respiratorem,walcząc z zapaleniem płuc. Zaraziłam się też bakteria E.Coli która spowodowała sepsę.
Podczas mojego pobytu w szpitalu stwierdzono u mnie retinopatie 3 st , leczenie zakończyło się laseroterapia w Katowicach.
Po 3 miesiącach wyszłam ze szpitala . Ciągle jestem pod stałą opieką specjalistów tj. Neurolog, Kardiolog, Pulmonolog, Chirurg, Okulista, Gastrolog, Psycholog, Neurologopeda, Psychiatra.
Od stycznia 2019 r stale uczęszczam na rehabilitacje, ale porażenie ciągle nie ustępuje i nie robię takich postępów jak powinnam. Niestety lekarze podejrzewaja u mnie autym wczesnodziecięcy , trwa diagnostyka pod tym katem.
Każdego dnia moi rodzice walczą o moja sprawność. Niestety rehabilitacja, lekarze i badania kosztują.
DLATEGO ZWRACAM SIĘ Z RODZICAMI DO WAS O POMOC !
Symboliczne kwoty można wpłacać na konto fundacji – 25 8944 0003 0002 7430 2000 0010
z dopiskiem DAROWIZNA NA RZECZ ANTONINA HEBDA H/35