> Podopieczni > h > Horst Matylda H/19

Fundacja Złotowianka- podopieczna

Miejsce zamieszkania: województwo wielkopolskie, Piła
10.10.2014

WSPOMÓŻ ROZWÓJ NASZEGO SŁONECZKA BY ŚWIECIŁO JAK NAJJAŚNIEJ!
Matylda urodziła się w październiku 2014 roku. Choruje na Mózgowe Porażenie Dziecięce, wodogłowie pokrwo­toczne, niedowład spastyczny czte­ro­koń­czy­nowy, a od niedawna zdiagnozowano u niej również epilepsję i nie­do­wi­dze­nie korowe. Matylda wymaga długotrwałej, intensywnej reha­bi­li­ta­cji oraz częstych wizyt u lekarzy specjalistów, co wiąże się niestety z dużymi nakładami finansowymi. Córka rośnie, a wraz z nią rosną jej potrzeby. Aby dalej móc wspierać jej rozwój, potrzebujemy również spe­cja­li­stycz­nego sprzętu.
Każde nawet najdrobniejsze postępy w rozwoju Matyldy przynoszą nam wiele radości i satysfakcji. Są motorem napędowym do dalszej pracy i wytyczania kolejnych celów do osiągnięcia.
Jesteśmy wdzięczni za wszelką udzieloną nam pomoc i cieszymy się nie­zmier­nie, że otaczają nas tak wspaniali i życzliwi Ludzie.
W ostatnim czasie życie wiele nas nauczyło i wiele się zmieniło, przewróciło nasz świat do góry nogami. Zda­li­śmy też sobie sprawę, ile mimo wszystko mamy szczęścia i jakie pokłady miłości jeszcze w nas drzemią.

Cel szczegółowy: Horst Matylda H/19

W tytule przelewu wpisać należy: Darowizna dla Horst Matylda H/19