> Podopieczni > k > Kaczmarczyk Lena K/239

Fundacja Złotowianka- ulotka podopiecznej 1%

Miejsce zamieszkania: województwo małopolskie, Kraków
06.07.2010

Lenka jest wesoła i pogodna, chodzi do szkoły integracyjnej, realizuje wczesne wspo­ma­ga­nie w Centrum maltańskim w Krakowie. Potrzebuje reha­bi­li­ta­cji, hipoterapii, ćwiczeń na basenie, zajęć z neu­ro­lo­go­pedą.
Od 8 miesiąca życia była reha­bi­li­to­wana na obniżone napięcie mięśniowe, teraz wiemy ze ma też zaburzone czucie głębokie, ma to bardzo niekorzystny wpływ na jej rozwój intelektualny, problemy z kon­cen­tra­cja, nauką.
Pojawiła się skolioza dwu­łu­kowa, ćwiczymy z fizjoterapeutą, w domu, wszędzie gdzie się da.
Hipo­te­ra­pia pomaga nam w trzymaniu postawy i stymuluje wszystko z czym walczymy. Efekty są świetne, ale nie możemy przestać ćwiczyć: ) Aby Lena cały czas była rehabilitowana prawie za wszystko musimy płacić nie małe pieniądze.
Żeby spokojnie móc kontynuować całą terapie która przynosi niesamowite efekty: )
Potrzebujemy wsparcia Fundacji i Wspaniałych Ludzi: ) Lena z rodzicami dziękuje: )