> Podopieczni > k > Kubara Aneta K/330

Fundacja Złotowianka- Podopieczna

Miejsce zamieszkania: województwo dolnośląskie, Bielawa
05.08.1992

Mam na imię Aneta, mam 27 lat. W lutym 2019 roku zdiagnozowano u mnie chorobę z Lyme, czyli boreliozę z licznymi koinfekcjami (bartoneloza, babeszjoza, mykoplazmoza, chlamydioza, jersinioza). Nieleczona choroba może przykuć mnie do łóżka, a nawet pozbawić życia. Jedyną szansą dla mnie jest leczenie ILADS, którego koszty wahają się od 1000 do 3000 zł miesięcznie. Niestety choroba uniemożliwia mi pracę, obecnie utrzymuję się ze świadczenia rehabilitacyjnego w kwocie 1200 zł miesięcznie i nie stać mnie na tak kosztowne leczenie. Dlatego proszę Cię o pomoc! KAŻDE PODAROWANE 100 ZŁ TO DLA MNIE SZANSA NA JEDEN DZIEŃ BEZ CIERPIENIA. Przed chorobą pracowałam, miałam wiele pasji (bieganie, fitness, rower, wizaż, moda), chciałabym do tego wrócić, założyć rodzinę. Mam cudownych rodziców i wspaniałego chłopaka, rodzinę dla której warto “góry przenosić”. Czy pomożesz mi przenieść chociaż kamień? Dziękuję.