> Podopieczni > ł > Łabędź Michalina Ł/21

Zdjęcie przedstawia dziewczynkę uśmiechniętą

Miejsce zamieszkania: województwo pomorskie, Debrzno
08.06.2017

Michalinka urodziła się w 2017 roku, jako skrajny wcześniak o wadze 730 g,w 29 tyg. Ciąży.

Przeszła bardzo długą i ciężką walkę o życie i poprawę zdrowia. Wiele chorób udało jej się przezwyciężyć, wiele innych uniknąć. Niestety nadal dużo jest do naprawienia.

Córka ma dysplazję oskrzelowo – płucną, wodogłowie nieaktywne, zeza obuocznego i duże opóźnienie rozwoju psycho -motorycznego,niedawno stwierdzone jako MPD- mózgowe porażenie dziecięce.

Regularnie odwiedzamy wielu lekarzy specjalistów. Jeździmy na rehabilitację na NFZ,(do której dostęp jest utrudniony z powodu dużych kolejek) oraz prywatną. Korzystamy z pomocy logopedy, wczesnego wspomagania rozwoju.

Chciałybyśmy również skorzystać z turnusu rehabilitacyjnego.

Na to wszystko potrzeba dużo pieniędzy,dlatego prosimy o wsparcie i przekazanie 1% podatku.

Michalinka jest podopieczną fundacji „ZŁOTOWIANKA”, aby przekazać 1% PODATKU należy.

Wypełniając zeznanie podatkowe w rubryce „Wniosek o przekazanie 1% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego (OPP) ” wpisać : KRS 0000 30 8316, natomiast w rubryce

„informacje uzupełniające -cel szczegółowy 1%” wpisać: MICHALINA ŁABĘDŹ Ł/21

Michalinkę można również wesprzeć, wpłacając darowiznę bezpośrednio na konto:

Fundacja „ZŁOTOWIANKA”
Spółdzielczy Bank Ludowy w Zakrzewie