> Podopieczni > l > Liberski Adrian L/73

Liberski Adrian L/73

Zdjęcie przedstawia chłopca na kamieniu

Miejsce zamieszkania: województwo wielkopolskie, Biała
24.08.2007

Adrian jest pogodnym i sympatycznym chłopcem Bardzo zaangażowanym w życie społeczne należy do młodzieżowej drużyny pożarniczej. Aktywnie uczestniczył w zawodach i turniejach strażackich, Osiągając zarówno grupowe, jak i indywidualne zwycięstwa. Dotychczas też realizował swoją pasję sportową – wieloboje atletyczne, również z sukcesami. 18 lutego b.r. zdiagnozowano u niego cukrzycę typu 1 włączono leczenie insuliną w zastrzykach, przed każdym posiłkiem. Cukrzyca jest chorobą przewlekłą, nie ustaje do końca życia. Adrian pozostaje pod stałą opieką Poradni diabetologicznej w Poznaniu. Ze względu na objęcie dietą cukrzycową wymaga opieki dietetyka oraz z uwagi na problemy ze wzrokiem-Poradni Okulistycznej Każdego dnia pokonujemy lęk, który nam towarzyszy i uczymy się żyć z cukrzycą. Adrian jest Bardzo dzielny. Najtrudniej było zaakceptować fakt, iż jest to choroba nieuleczalna. Pomimo choroby Adrian wciąż marzy, aby zostać strażakiem i w przyszłości nieść pomoc potrzebującym. Uprzejmie prosimy o wsparcie w postaci przekazania 1% podatku na leczenie Adriana.

Cel szczegółowy: Liberski Adrian L/73

W tytule przelewu wpisać należy: Darowizna dla Liberski Adrian L/73