> Podopieczni > m > Majewska Barbara M/103

Zdjęcie przedstawia kobietę

Miejsce zamieszkania: województwo pomorskie, Gdynia
11.04.1959

Mam na imię Barbara. Urodziłam się z wrodzonym obustronnym zwichnięciem stawów biodrowych. Przez całe swoje życie zmagam się z chorobą i jej skutkami. Jestem po kilkunastu zabiegach operacyjnych: po alloplastyce obu stawów biodrowych –rewizja (tzn. dwukrotnie wymienione endoprotezy totalne obu stawów biodrowych, osteotomie korekcyjne obu stawów kolanowych). Mam problemy z kręgosłupem, skoliozę piersiowo-lędźwiową, spondylozę szyjną, oraz istenozę zachyłkową C3-C7. Abym mogła w miarę samodzielnie funkcjonować muszę systematycznie korzystać z rehabilitacji usprawniającej. Rehabilitacja refundowana przez NFZ jest jedynie doraźną formą pomocy, wymagam stałej ciągłości w rehabilitacji usprawniającej oraz terapii lekowej, ponieważ towarzyszy mi przewlekły ból i duże ograniczenia ruchowe. Każda okazana forma pomocy finansowej to pomoc, która pozwoli mi kontynuować prywatną rehabilitację, gdyż samodzielne finansowanie przewyższa moje możliwości finansowe. Wierzę, że dzięki TWOJEMU wsparciu będę mogła nadal kontynuować rehabilitację tak aby mieć siłę jak najdłużej w miarę samodzielnie egzystować i cieszyć się życiem za co z góry bardzo dziękuję.

Cel szczegółowy: Majewska Barbara M/103

W tytule przelewu wpisać należy: Darowizna dla Majewska Barbara M/103