> Podopieczni > p > Piasecki Bartłomiej P/171

Piasecki Bartłomiej P/171

Zdjęcie przedstawia mężczyznę na wózku

Miejsce zamieszkania: województwo wielkopolskie, Piła
23.01.1989

Mam na imię Bartłomiej. Urodziłem się w 28. tygodniu ciąży (szósty miesiąc). W wyniku tak wczesnego urodzenia choruję na Mózgowe Porażenie Dziecięce, Spastykę Czterokończynową, wiotkość kręgosłupa i mam całkowicie uszkodzony błędnik. Skutek tych schorzeń jest taki, że poruszam się na wózku inwalidzkim i wymagam kompleksowej i całodobowej opieki. W późniejszych latach życia zdiagnozowano u mnie alergię, astmę oskrzelową i kamicę nerkową. Moja renta socjalna i emerytura mojej mamy, która się mną opiekuje nie wystarcza nam na pokrycie kosztów związanych z rehabilitacją oraz zakupem środków wspomagających poprawę stanu mojego zdrowia. Mimo tych trudności z radością podchodzę do życia i często powtarzam, że człowiek pełnie szczęścia osiąga wtedy, jeżeli ma obok siebie tych, których kocha i robi to, co kocha. Moją pasją jest język niemiecki i jeśli zechcieliby Państwo wspomóc mnie w walce z chorobami i w rozwoju mojej pasji, to będę bardzo wdzięczny.

Cel szczegółowy: Piasecki Bartłomiej P/171

W tytule przelewu wpisać należy: Darowizna dla Piasecki Bartłomiej P/171