> Podopieczni > p > Piątkowiak Tomasz P/167

Zdjęcie przedstawia mężczyznę uśmiechniętego

Miejsce zamieszkania: województwo wielkopolskie, Poznań
15.04.1995

Witajcie, początki mojego schorzenia zaczęły się 2012 roku. Byłem szczęśliwym nastolatkiem uwielbiającym uprawiać sport i świetnie się przy tym bawić. Kiedyś trenowałem judo, była to moja największa życiowa pasja. Możliwość uczestniczenia w zawodach, częste treningi, dzięki temu życie było dużo lepsze. Jednak jeden trening wszystko zmienił. Podczas wstawania z maty doznałem uszkodzenia łąkotki w kolanie. Pierwszym objawem było to, iż nie mogłem wyprostować w pełni nogi. Przeszedłem 3 artroskopie jednak leczenie było nieudane. Podczas ostatniej operacji lekarz usunął łąkotkę. Przeszedłem zabieg RFA mający na celu zmniejszenie bólu i tylko tyle, jednak nie dał właściwych efektów, okropny ból podczas chodzenia został. Okazało się, że uszkodzenia postępują szybko. Zaawansowane zwyrodnienia stawu kolanowego oraz rzepkowo-udowego, chondromalacja rzepki II stopnia, wysięki i obrzęki. Wszystko to doprowadziło też do uszkodzenia więzadeł krzyżowych przednich w I stopniu zaawansowania. Im dłużej to wszystko trwa, tym ból staje się coraz mocniejszy. Potrzebuję przeszczepu łąkotki oraz łyżeczkowania kości udowej. Operacja jednak nie jest refundowana w Polsce. Koszt leczenia sięgają 30000 złoty. Nie jestem w stanie uzbierać takiej kwoty. Dlatego zwracam się o pomoc do was. Mam nadzieję, że pomożecie mi uratować moją nogę i uchronić moje życie od codziennego bólu.

Cel szczegółowy: Piątkowiak Tomasz P/167

W tytule przelewu wpisać należy: Darowizna dla Piątkowiak Tomasz P/167