> Podopieczni > p > Piątkowscy Izabela i Marek P/185

Fundacja Złotowianka- podopieczni

Miejsce zamieszkania: województwo lubuskie, Gorzów Wielkopolski
15.08.1983

Oboje od urodzenia cierpią na mózgowe porażenie dziecięce oraz wiele wad wrodzonych. W swoim życiu przeszli już wiele operacji. Izabela ma niedowład czterokończynowy i porusza się wyłącznie na wózku inwalidzkim. Marek niedowład kończyn dolnych, artrogrypozę która objawia się występowaniem wielowarstwowych przykurczy oraz kostne osłabienie kończyn górnych. Porusza się w ortezach szynowo-opaskowych kończących się na biodrach. Oboje wymagają ciągłej stałej opieki i systematycznej rehabilitacji, która w ich życiu jest niezwykle ważna. Z własnych środków finansowych nie są w stanie pokryć kosztownego leczenia, rehabilitacji oraz zaopatrzenia w niezbędne pomoce ułatwiające  im życie codzienne.

Cel szczegółowy: Piątkowscy Izabela i Marek P/185

W tytule przelewu wpisać należy: Darowizna dla Piątkowscy Izabela i Marek P/185