> Podopieczni > p > Połajdowicz Dawid P/19

Miejsce zamieszkania: województwo lubelskie, Puchaczów
09.06.2006

Poznaj Dawida

Dawid (ur. 09.06.2006 r.) jest radosnym nastolatkiem. W pierwszych miesiącach życia zdiagnozowano u niego obniżone napięcie mięśniowe oraz opóźnienie rozwoju psychoruchowego. Od samego początku włączona została intensywna rehabilitacja, dzięki której nasz syn robi ogromne postępy. W czwartym roku życia zaczął samodzielnie siadać, a dwa lata później chodzić. Mimo to cały czas potrzebuje specjalistycznej rehabilitacji i wielu terapii ( min. logopedycznej, psychologicznej, zajęć z integracji sensorycznej). Trzy razy w roku wyjeżdżamy na dwutygodniowe turnusy rehabilitacyjne. Dawid dzielnie ćwiczy, chodź nie wszystkie zajęcia są dla niego łatwe. Zdobywa nowe umiejętności i staje się coraz bardziej samodzielny. My jako rodzice jesteśmy z niego bardzo dumni! Dzięki Państwa wsparciu możemy zapewnić naszemu dziecku specjalistyczną pomoc.

Można pomóc przekazując darowiznę:
Fundacja Złotowianka
Spółdzielczy Bank Ludowy Zakrzewo
25 8944 0003 0002 7430 2000 0010
W tytule przelewu wpisać należy: darowizna dla Dawid
Połajdowicz P/19
Dla operacji zagranicznych SWIFT CODE GBWCPLPP