> Podopieczni > r > Razwalinow Kacper R/55

Fundacja Złotowianka- podopieczny

Miejsce zamieszkania: województwo wielkopolskie, Piła

Data urodzenia: 27.12.1999

Kacper jest bardzo miłym i radosnym młodym mężczyzną. Ma starszego brata Igora i młodszą siostrę Polę, z którą lubi się bawić. Zainteresowaniem Kacpra jest zbieranie samochodów i komputer, z którym mógłby się nie rozstawać. Po długiej diagnostyce i obserwacji, świat nam się zawalił. Dostaliśmy diagnozę – autyzm dziecięcy. Oprócz tego, Kacper ma zwapnienie kości, dysmorfię, migrenę i dwa torbiele na pajęczynówce. Nie jest nam lekko, ale nie poddajemy się. Cały czas zmagamy się z chorobami naszego dziecka. Kacper potrzebuje stałej, specjalistycznej pomocy m.in. logopedy, psychiatry, neurologa, ortopedy oraz systematycznej terapii, i rehabilitacji, aby nie powstawały regresy. Terapia i rehabilitacja wymagają czasu, jak i pieniędzy. Są one jedyną szansą na poprawę funkcjonowania syna. Chcesz nam pomóc? Przekaż 1% podatku na moje subkonto.