> Podopieczni > s > Skorupa Adam S/365

Skorupa Adam S/365

Zdjęcie przedstawia mężczyznę w grantowej kurtce z medalem

Miejsce zamieszkania: województwo małopolskie, Ujście
25.05.1985

Adam choruje na Mózgowe Porażenie Dziecięce. Mam na imię Adam, urodziłem się 1985 roku jako wcześniak. Niestety zostałem zbyt późno podłączony do respiratora i od tego czasu zmagam się z dziecięcym porażeniem mózgowym. Mam niedowład czterokończynowy. Moi biologiczni rodzice porzucili mnie w szpitalu tuż po urodzeniu, skąd trafiłem prosto do domu dziecka. Po pięcioletnim oczekiwaniu w placówce znalazła się osoba, która zainteresowała się moim losem i podjęła starania o stworzeniu mi domu zastępczego. Jednocześnie pojawiła się szansa na moje leczenie i rehabilitację. Przy wsparciu „zastępczego opiekuna” zacząłem ćwiczenia i walkę o lepsze życie. Obecnie mieszkam w małej górskiej miejscowości z dala od ośrodków rehabilitacyjnych. Poruszam się samodzielnie za pomocą kul, co zawdzięczam staraniom adopcyjnej mamy. Aby pokonać dłuższe dystanse korzystam z wózka inwalidzkiego. Niestety nie stać mnie na częste turnusy rehabilitacyjne, które pozwolą mi stawać się coraz bardziej samodzielnym. Brak osobistego opiekuna uniemożliwia mi dojazd do odległych miejscowości, w których mógłbym otrzymać pomoc. Kolejną przeszkodą w utrzymaniu dobrej kondycji jest brak wystarczających środków finansowych. Bardzo chciałbym pojechać na turnusu rehabilitacyjny, niestety jego koszt jest dla mnie zbyt wysoki. Proszę Was o nawet najmniejszą wpłatę. Podaje Z góry bardzo dziękuję za wszelką pomoc i finansowe wsparcie.

Cel szczegółowy: Skorupa Adam S/365

W tytule przelewu wpisać należy: Darowizna dla Skorupa Adam S/365