> Podopieczni > ś > Świerk Wiktor Ś/22

Fundacja Złotowianka- podopieczny

Miejsce zamieszkania: województwo opolskie, Racławice Śląskie
20.10.2018

Jestem Wiktor, urodziłem się 20 października 2018 roku. Moja choroba to wrodzona wada genetyczna tzw. „małogłowie” oraz wzmożone napięcie mięśniowe, przez co będę potrzebował wielu środków na rehabilitację, na wizyty lekarskie i turnusy rehabilitacyjne. Jeżdżę z rodzicami po różnych specjalistach, badam swoje zmysły i przechodzę ciężkie dni. Korzystam z rehabilitacji kilka razy w tygodniu, staram się być silny. Kiedy będę już gotowy wyruszam na pierwszy turnus rehabilitacyjny. Chciałbym normalnie funkcjonować jak inne dzieci, dlatego intensywna rehabilitacja może dużo zdziałać. Moi rodzice muszą bacznie obserwować mój rozwój, by wiedzieć, w czym są zaległości. W przyszłości mogą mnie czekać wizyty u innych specjalistów niż do tej pory. Potrzeba dużo czasu, pracy i cierpliwości, by można było stwierdzić, że mój stan jest poprawny.

Jesteśmy wdzięczni za wszelką pomoc.
I bardzo serdecznie dziękujemy ❤❤❤.