> Podopieczni > s > Szcześniak-Dyl Olga S/374

Szcześniak-Dyl Olga S/374

Zdjęcie przedstawia kobietę uśmiechniętą w okularach

Miejsce zamieszkania: województwo wielkopolskie, Białośliwie
04.09.2009

Cześć, jestem Olga, mam 13 lat chodzę do klasy 8.

Choruje, odkąd pamiętam Astma, alergia, nietolerancja laktozy, AZS rośnie razem ze mną.
Niestety od 2019 roku zaczęły się większe problemy : przestałam rosnąć , zrobił mi się garb na plecach który rósł… Trafiłam do poradni wad podstawy tam skierowali nas do ortopedy i po gorset ,dziś mam już trzeci który muszę nosić 21-22 godziny na dobę , codzienne ćwiczenia terapia: trój płaszczyznową ,oddechowa, derotujacą i wzmacniająca są męczące i zabierają mi czas wolny bez gorsetu ale zrobię wszystko aby operacja wyznaczona na lipiec 2024 nie musiała być konieczna bo niesie za sobą duże ryzyko .
Zmagam się również z niepełnosprawnością intelektualną, nauka przychodzi Mi bardzo ciężko. Jestem pod opieką alergologa, pulmonologa, ortopedy, fizjoterapeuty, neurologa i psychologa.
Jeżdżę na odczulanie, niestety z marnym skutkiem, Na terapię z psychologiem…
Moim hobby są mozaiki diamentowe, ale mam na nie mało czasu, a moim marzeniem jest jazda konna, niestety ze względu na skoliozę nie mogę jeździć, ale wierzę, że kiedyś je spełnię.

Cel szczegółowy: Szcześniak-Dyl Olga S/374

W tytule przelewu wpisać należy: Darowizna dla Szcześniak-Dyl Olga S/374