> Podopieczni > z > Zieliński Marcin Z/47

zdjęcie przedstawia chłopca uśmiechniętego

Miejsce zamieszkania: województwo wielkopolskie, Kazimierz Biskupi
04.05.2017

Marcinek dziedziczy neurologiczną chorobę genetyczną zwaną paraplegią spastyczną, co oznacza, że być może nigdy nie będzie chodzić samodzielnie. Terapia, na jaką się zdecydowaliśmy daje jednak zadziwiające efekty. Marcinek zaczął samodzielnie siadać, teraz uruchamiamy odruchy odpowiedzialne za chodzenie. Prawie codziennie obserwujemy postęp i kolejny krok do przodu, co daje nadzieję na znaczne polepszenie sprawności. Marcinek jest nieprawdopodobnie wesołym dzieckiem, uwielbia motoryzację, zwierzęta i muzykę. Pomimo więc codziennej rehabilitacji, nasz dom wypełniony jest wciąż śmiechem. Zebrane darowizny przeznaczymy na opłacenie terapii, zakupienie sprzętu rehabilitacyjnego, wózka spacerowego oraz opłacenie konsultacji u specjalistów, bo bardzo wierzymy, że wszystko to pomoże nam zbliżyć się do osiągnięcia naszego celu, jakim jest pełna sprawność naszego dziecka.

Cel szczegółowy: Zieliński Marcin Z/47

W tytule przelewu wpisać należy: Darowizna dla Zieliński Marcin Z/47