> Aktualności > Pomaganie przez reklamowanie

Pomaganie przez reklamowanie

Prowadzisz biznes – masz stronę internetową bądź fanpage? Możemy pomóc sobie nawzajem!

Zewsząd docierają do nas informacje o trudnym dla wszystkich czasie. I nie da się zaprzeczyć, że najbliższe miesiące takie właśnie mogą być – trudne.

Dlatego postanowiliśmy zrobić wszystko, by ten trudny czas przeczekać, a przy okazji pomóc naszym sponsorom, darczyńcom – dwie pieczenie na jednym ogniu?

Zachęcamy Państwa do przyłączenia się do naszej akcji  – POMAGANIE PRZEZ REKLAMOWANIE.

Na czym polega?

MY – prosimy Was o zamieszczenie na Waszej stronie/fanpage baneru fundacji wraz z krótką informacją, iż każdy, kto w niego kliknie, może udzielić wsparcia naszym podopiecznym. Was, nic to nie kosztuje, dla nas to ogromne wsparcie.

WY – otrzymujecie od nas w zamian reklamę na naszym fanpage oraz stronie internetowej w zakładce dedykowanej naszym sponsorom.

Jak to zrobić?

1. Dodaj na swojej stronie poniższy baner wraz z krótką notatką, oraz załącz do niego link: https://fundacjazlotowianka.pl/dotacja/

Masz ochotę zrobić coś dobrego? Możesz jednym kliknięciem zmienić czyjś świat na lepszy!
Wesprzyj fundację Złotowianka w jej działaniach na rzecz osób chorych i niepełnosprawnych.
Wystarczy, że klikniesz w poniższy baner, a sprawisz coś naprawdę dobrego!
My już pomogliśmy, a Ty?

Pamiętaj, by podpiąć pod niego kierujący do strony fundacji – powyżej.

2. Przyślij nam link do strony, na której zamieściłeś baner.

3. My, zamieścimy informacje o przyłączeniu się do akcji na naszym fanpage, oraz na stronie fundacji.