> Aktualności > Rekrutacja do sekcji Racerunning

Rekrutacja do sekcji Racerunning

Masz problemy z poruszaniem? Zaburzenia ruchu? Spastyczność mięśni? Jesteś po wypadku i chcesz wrócić do zdrowia? Poruszasz się za pomocą balkonika? Jeździsz na wózku inwalidzkim?

RACERUNNING TO SPORT DLA CIEBIE!

RaceRunning to nowość w naszym kraju – sport dla osób niepełnosprawnych. Biegacz race używa trójkołowego roweru bez pedałów – porusza się, odpychając od podłoża nogami, opierając tułów na specjalnej podporze. RaceRunning jest doskonałym połączeniem sportu i rehabilitacji – jego fenomen polega na tym, że rehabilitacja odbywa się niejako przy okazji.

POZNAŃ, PIŁA, WAŁCZ, ZŁOTÓW, RZESZÓW, ruszamy z sekcjami!

Na każdą sekcję mamy tylko 10 MIEJSC! Decyduje kolejność zgłoszeń!

UDZIAŁ W ZAJĘCIACH JEST BEZPŁATNY!

JEDYNE CO MUSISZ POSIADAĆ BY MÓC WZIĄĆ UDZIAŁ W TRENINGACH to aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności lub aktualne orzeczenia o niepełnosprawności lub aktualne orzeczenie równoważne, które najpóźniej w dniu przystąpienia do projektu należy okazać osobie z biura Fundacji „Złotowianka”, a przede wszystkim chęć do systematycznego udziału w zajęciach ( do końca lutego 2021 ).

Sekcje są współfinansowane ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

JESTEŚ ZAINTERESOWANY?

Kontakt i więcej informacji pod numerem:

665057849 Magda, 531431461 Karina

e-mail: racerunning@fundacjazlotowianka.pl