Nasza misją jest wspieranie osób chorych i niepełnosprawnych w pozyskiwaniu środków na leczenie i rehabilitację, w dążeniu do samodzielności i samorealizacji, w celu osiągnięcia przez nich dobrostanu fizycznego, psychicznego i społecznego. Naszym celem jest również dawanie możliwości rozwoju poprzez RaceRunning – sport dla osób z niepełnosprawnością.

> Aktualności > Sebastian Karpiel-Bułecka, lider zespołu Zakopower, mówi TAK fundacji Złotowianka!

To kolejna znana w Polsce osoba, popierająca działania fundacji.

Przypomnijmy, że aż 36 znanych aktorów, sportowców i piosenkarzy poparło Złotowiankę podczas ubiegłorocznej akcji Kilometry dobra. Nie można zapomnieć o Paulinie Maj-Erwardt i Jakubie Wawrzyniaku, wspierających fundację od dawna. Cieszy fakt, że także ludzie spoza naszego regionu dostrzegają działania Złotowianki. To dodaje chęci do pracy dla blisko 1500 podopiecznych. Wspólnie, z takim poparciem, można przenosić góry i pomagać pokonywać ludziom dotykające ich przeciwności losu.
AL, fot. Marta Wojtal