Nasza misją jest wspieranie osób chorych i niepełnosprawnych w pozyskiwaniu środków na leczenie i rehabilitację, w dążeniu do samodzielności i samorealizacji, w celu osiągnięcia przez nich dobrostanu fizycznego, psychicznego i społecznego. Naszym celem jest również dawanie możliwości rozwoju poprzez RaceRunning – sport dla osób z niepełnosprawnością.

> Aktualności > Sesja dla HelpShopu

Sesja dla HelpShopu

35 modelek i modeli prezentowało odzież, jaką można kupić w charytatywnym sklepie fundacji
Złotowianka

6 panów i 29 pań przebierało się kilkakrotnie, by zaprezentować odzież fundacji. Radosław Marszałek i Karina Buczek ich ustawiali i fotografowali. Efekt? Rewelacyjne zdjęcia na tle złotowskiej przyrody.
Zdjęcia powstały na potrzeby reklamy HelpShopu i partiami, co poniedziałek, pojawiają się w sklepie fundacji – zapraszamy!
A reklamę z fantastycznymi zdjęciami wykonanymi w minioną sobotę
znajdziecie Państwo na FB.
Zapraszamy do sklepu przy ul. Boh. Westerplatte 29, niedaleko PKP w Złotowie, od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 – 17.00 oraz w soboty w godzinach 9.00 – 13.00.

AL., fot. Radosław Marszałek, https://www.facebook.com/RMarszalekArt