> Aktualności > Szafa Lato 2020

Szafa Lato 2020

Zdjęcie przedstawia modelki na pokazie mody

Promocja Helpshopu, zbiórka pieniędzy i zabawa – to główne powody, dla których fundacja Złotowianka zorganizowała SZAFĘ

Charytatywny sklep fundacji Złotowianka – HELPSHOP – już działa. Jego otwarcie poprzedziła SZAFA, czyli spotkanie, podczas którego panie mogły nabyć odzież przekazaną fundacji przez inne panie. Za sukienki, bluzki i spódnice różnych marek ich pierwsze właścicielki zapłaciły czasami po kilkaset złotych – w sobotę 4 lipca można je było kupić za 50%, a nawet 70%-80% ich ceny.

Na wieszakach pojawiła się też odzież outletowa – nowa, podarowana nam przez zaprzyjaźnione w fundacją sklepy, a także artykuły, jakie sprzedajemy w sklepach – internetowym fundacji na platformie zlotowiankahelp.pl oraz w sklepie stacjonarnym, HELPSHOPIE – już otwartym!

I właśnie autorskie koszule fundacji, przygotowane przez Alinę Sztykowską i Danutę Smakluską, a także plecaki i nasze torby z HELPSHOPU zaprezentowały w pokazie mody fundacyjne modelki. Pomost przy Ośrodku Rehabilitacji Zabajka 2 w Złotowie stał się dla pokazu naturalnym, klimatycznym wybiegiem. Modelki zaprezentowały na nim także odzież outletową.

Po pokazie był słodki poczęstunek, rozmowy przy kawie i zakupy – na wieszakach można było znaleźć bowiem prawdziwe perełki.

Zadowolone miny uczestniczących w wydarzeniu pań świadczyły o tym, że pomysł fundacji był trafiony. Wychodząc, wiele z nich apelowało o kolejne odsłony SZAFY, co nas niezmiernie cieszy.

Angelika Leszczyńska, fot. Paulina Kurcin

Dziękujemy:

modelkom – Karinie Buczek, Lilii Hernik, Angelice Kasprowicz, Paulinie Klaczyńskiej, Katarzynie Klemczak, Annie Klimek-Stasierowskiej, Hannie i Michalinie Kozicz