> Aktualności > Szukamy pracownika

Szukamy pracownika

Sprawdź jakiej osoby szukamy, jakie mamy wymagania i jakich umiejętności oczekujemy. Może to właśnie Ty jesteś osobą, której poszukujemy.

Opis obowiązków:

• obsługa strony internetowej (aktualizacja treści, wykonywanie prostych banerów i grafik)
  • prace biurowe (obsługa klienta, komunikacja z partnerami, przygotowywanie umów oraz innych dokumentów fundacyjnych, sprawozdań, raportów i prezentacji, organizacja spotkań, przygotowywanie, obsługa sprzętów biurowych, obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej (także przesyłek kurierskich), dbanie o właściwy obieg dokumentów i przepływ informacji wewnątrz fundacji)
  • nawiązywanie i utrzymywanie długofalowych relacji z darczyńcami i sponsorami
  • prowadzenie i optymalizacja kampanii reklamowych oraz e-mail marketingowych
  • prowadzenie działań zwiększających efektywność działań fundraisingowych (zarządzanie bazą danych, monitorowanie wskaźników, przygotowanie raportów)
  • obsługa konta fundacji na allegro, siepomaga, FaniMani*
  • księgowanie 1% podatku*
  • zakładanie subkont nowym podopiecznym*
  • rozliczanie loterii fantowej i zbiórki publicznej*

*po przyuczeniu w pierwszych dniach zatrudnienia

Wymagania:

• umiejętność nawiązywania relacji z nowymi osobami – podopiecznymi, partnerami oraz sponsorami
  • znajomość języka angielskiego w stopniu średnio zaawansowanym
  • prawo jazdy kat. B
  • systematyczność w pracy i planowaniu zadań
  • gotowość do sporadycznej pracy poza wyznaczonymi godzinami (elastyczność)
  • wysoka kultura osobista, czyste i zadbane ciało, schludny wygląd
  • dbanie o powierzony sprzęt

Mile widziane:

• znajomość sektora ngo
  • szybkie i sprawne podejmowanie decyzji
  • zorientowanie na cele i możliwości
  • miła aparycja
  • umiejętność radzenia sobie w szybko zmieniających się warunkach

Oferujemy:

• możliwość rozwoju (np. nauka j. angielskiego, możliwość uczestniczenia w branżowych konferencjach i szkoleniach)
  • wynagrodzenie podstawowe (w granicach 3200 – 3500 zł brutto) + premia (zależna od kreatywności i efektywności pracownika oraz od pozyskanych dla fundacji środków)

Aby wziąć udział w rekrutacji, prześlij na adres angelika@fundacjazlotowianka.pl swoje CV ze zdjęciem, opisanym doświadczeniem zawodowym oraz list motywacyjny z informacją, dlaczego chcesz pracować w naszej fundacji. Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.