Dopóki jesteśmy, nikt nie będzie sam

> Aktualności > Trwa nabór do sekcji RaceRunning

Trwa nabór do sekcji RaceRunning

Masz problemy z poruszaniem? Zaburzenia ruchu? Spastyczność mięśni? Jesteś po wypadku i chcesz wrócić do zdrowia? Poruszasz się za pomocą balkonika? Jeździsz na wózku inwalidzkim?

RACERUNNING TO SPORT DLA CIEBIE!

 

RaceRunning to nowość w naszym kraju – sport dla osób niepełnosprawnych. Biegacz race używa trójkołowego roweru bez pedałów – porusza się, odpychając od podłoża nogami, opierając tułów na specjalnej podporze. RaceRunning jest doskonałym połączeniem sportu i rehabilitacji – jego fenomen polega na tym, że rehabilitacja odbywa się niejako przy okazji.

POZNAN, PIŁA, WAŁCZ, ZŁOTÓW ruszamy z sekcjami!

Na każdą sekcję mamy tylko 14 MIEJSC! Decyduje kolejność zgłoszeń!

UDZIAŁ W ZAJĘCIACH JEST BEZPŁATNY!

JEDYNE CO MUSISZ POSIADAĆ BY MÓC WZIĄĆ UDZIAŁ W TRENINGACH to aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności lub aktualne orzeczenia o niepełnosprawności lub aktualne orzeczenie równoważne, które najpóźniej w dniu przystąpienia do projektu należy okazać osobie z biura Fundacji „Złotowianka”

Zajęcia odbywać się będą raz w tygodniu do końca grudnia 2019 roku (z przerwami, np. świątecznymi) i każda z sesji trwać będzie 3 godziny.

Sekcje są współfinansowane ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w ramach projektu „Szansa-Rozwój-Niezależność”

JESTEŚ ZAINTERESOWNY?

PROSIMY O KONTAKT

MAIL racerunning@fundacjazlotowianka.p

TEL: 665057849 Magda, 531431461 Karina